| LuckyTube a întrebat:

Am o problema cu căștile de telefon... In dimineața asta daca dadeam sunetul la maxim cu ele mă dureau urechile iar acum se aud la maxim că și cum ar fi la minim... Aveți idee de la ce poate fi?

3 răspunsuri:
| Alex_Serky_1994 a răspuns:

Nu au nimic căștile, daca ai observat cand iti pui muzica in urechi la inceput nu o poti da la max ca e prea tare, iar mai tarziu ii crești volumul si nu mai pare asa tare, urechile se adaptează la volum, cand dormi urechile se ajustează la liniște iar de dim cand te trezesti si dai drumul muzicii de la liniște ele trebuie să treacă la volumul venit din jur

| LuckyTube explică (pentru Alex_Serky_1994):

Ia sa vad

| LuckyTube explică (pentru Alex_Serky_1994):

Tot așa este... Menționez că le-am conectat la laptop la maxim iar după la telefon și atunci se auzea incet