| Garfield_Mario_2000 a întrebat:

Am o problemă cu căștile mele de gaming: Am un laptop 2 in 1 si are 1 singur port de casti, cu semnul castilor de gaming. Stiam ca sunt casti de gaming care au o singura mufa audio care este folosită și de căști și de microfon. De ziua mea, am primit cadou căști de gaming cu 2 mufe, așa că mi-am cumpărat un adaptor (cred) de la Altex din Palas Mall (nu va suparati din amanuntul asta va rog) dar tot nu merge microfonul. Ce să fac?

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Microfonul unde l-ai testat? In ce aplicatii?
Incearca sa-l folosesti pe Facebook, Skype, ca sa-ti dai seama daca e functional sau nu.