| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu contul de Facebook, da singur follow și likes la persoane necunoscute, totul a început după ce m-am logat intr-o aplicație quizz de pe un site din China sau ceva de genul. Am verificat peste tot și nu apare nicio aplicatie ca sa o dezactivez sau ceva, va rog să mă ajutați, nu știu ce să mai fac.

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate că le-ai dat acceptul, fără să citești inițial condițiile. Încearcă să o elimini de aici:
Http://www.facebook.com/settings?tab=applications

| Iunix a răspuns:

Sper că măcar ai învățat ceva din greșeala asta.

Intră în contul tău de Facebook. Dă la setări.
După aceea vezi că în partea stângă ai mai multe chestii
Caută acolo „ Aplicații și site-uri web ".

| anndreeaac1999 a răspuns:

Probabil adminul aplicații ti-a spart contul, mie mi s-a intamplat pe Instagram (poveste lunga ) du-te si schimba parola contului