| AlexRoKilla a întrebat:

Am o problema cu, coolerul de la procesor.
Am observat ca viteza de rotatie a scazut undeva la 800rpm, am intrat in bios si am vazut ca s-a setat singur pe silent mode.L-am dat pe performance mode asa cum era inainte dar dupa ce pornesc din nou calculatorul iarasi e pe silent mode...
Nu stiu de ce nu se salveaza....Stie cineva?

Răspuns Câştigător
| shannygelu a răspuns:

Vezi daca tine minte ceasul si data biosul daca nu este de la bacteria de bios trebuie schimbata

| AlexRoKilla explică (pentru shannygelu):

Intr-adevar bateria de la bios era de vina, am dat 22 de lei pe una noua si merge perfect acum, Mersi! big grin

| shannygelu a răspuns (pentru AlexRoKilla):

Cu placere!