| alexdonisa a întrebat:

Am o Problema cu facebook imi zice ca cont meu ieste blocat si im scrie Vă rugăm să parcurgeţi o verificare completă de securitate
Te rugăm să alegi una dintre următoarele metode pentru a-ţi confirma identitatea:
Identifică fotografii ale prietenilor (limită orară depăşită)

ce pot face sa-mi activez cont

Răspuns Câştigător
| h3llboy666 a răspuns:

Sa urmezi pasii care tii cere. Probabil cineva a dat report si Facebook ti-a blocat contul si acum incearca sa afle daca tu esti adevaratul posesor al contului.

| alexdonisa explică (pentru h3llboy666):

Si cate ore trebuie sa astpet

1 răspuns: