| MonsterElectric a întrebat:

Am o problema cu facebook. Nu pot sa mai intru de pe PC. Imi spune ca am incercat de prea multe ori sa ma conectez (FALS de la 8 seara pana azi la 9 dimineata nu am incercat sa intru pe contul meu). Sunt in continuare conectat de pe telefon. Nu am contul suspendat, pot sa trimit mesaje etc. Ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Păi nu ai încercat tu. Dar un amic, prietene care știe mailul tău a încercat de multe ori să se logheze pe contul tău și ți s-a blocat contul pentru că a introdus parola greșit de multe ori.

| MonsterElectric explică (pentru Anonimuserr):

Si pot sa fac ceva in cazul asta? Nu gasesc nimic la facebook help

| Anonimuserr a răspuns (pentru MonsterElectric):

Trebuie să văd clar ce eorare îți dă fă print screne și arată-mi cu tot ce primești. Nu știu pe derost.

| MonsterElectric explică (pentru Anonimuserr):

Please try again later
You are trying too often. Please try again later.