| alexutzu3000 a întrebat:

Am o problema cu Facebook--ul, atunci cand ma uit la un live de pe calculatorul, sunetul nu merge.Care ar fi cauza?

Răspuns Câştigător
| LuizaRSD a răspuns:

Nu este ceva rau, nu este stricat, si mie mi se intampla asa, unele calculatoare nu pot detecta sunetele care sunt transmise in flux live, de aceea nu merge, de pe telefon va merge sigur! Fundita?

| alexutzu3000 explică (pentru LuizaRSD):

Exact,pe telefon merge

5 răspunsuri:
| cristinel375 a răspuns:

Ori video nu avea sunet, ori nu aveai tu dat tu drumu' la sunet de la video.

| io09675 a răspuns:

Verifica boxele

| AntoniaI a răspuns:

Pai...eu cred ca ar fi bine sa ti verifici boxele ( daca ai ).
Alta explicatie nu am.

| AntoniaI a răspuns:

Pai...eu cred ca ar fi bine sa ti verifici boxele ( daca ai ) sau sunetul nu era pornit
Alta explicatie nu am.