| Julyett a întrebat:

Am o problema cu facebook`ul ca sa zic asa. Nu imi apare la profil liceul la care sunt. Am la setarile alea acolo sa se vada public. La ceilalti apare dar la mine NU.cand intru pe profilul meu nu imi apare. De ce?

2 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

Pai daca la ceilalti le apare si tie nu, care e problema? Sau de fapt ai mentionat liceul pentru tine ca sa-ti aduci aminte la care esti din cauza ca te muti prea des ori ai memorie de fish?

| Julyett explică (pentru xBya):

Nu, nu ma mut prea des si nici nu am memorie de "fish".
Pur si simplu am intrebat pentru ca mi s`a parut ciudat! Oricum multumesc pentru raspuns!