| XD_Pinkiee_1994 a întrebat:

Am o problema cu Facebook-ul.
Eram azi logata pe pagina mea, Just believe in dreams. si cand am dat sus in dreapta sa intru pe cont, mi-au cerut numarul' de telefon. L-am bagat si mi-au blocat contul. Toti imi vad pozele mai putin eu nu ma pot loga. Bineinteles ca am incercat sa schimb parola si intrebarea 'de securitate' in speranta ca va merge. si surprizaa NU MERGE! straight face

Ce pot face? happy

2 răspunsuri:
| Erik_Kosa_1997 a răspuns:

Scrie Facebookului acest mesaj poate te ajuta ei! Succes

| XD_Pinkiee_1994 explică (pentru Erik_Kosa_1997):

O sa incerc si asta, dar la cate mesaje primesc si ei..sunt sigura ca nu-mi vor raspunde. Multumesc pentru raspuns!