| Xenoverse1 a întrebat:

Am o problema cu Google Chrome, problema este ca nu mai incarca niciun site in afara de Facebook sau Youtube, l-am dezinstalat si apoi l-am instalat din nou si tot aceeasi problema apare, ce sa fac?

9 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Si pe TPU cum ai intrat?

| danbnz a răspuns:

Aha, ok...
Verifica legatura la net, incearca si cu Internet Explorer sau alt browser daca ai instalat...

| danbnz a răspuns:

Uneori Chrome mai face figuri din astea cand isi ia singur update...

| anonimg a răspuns:

Sa instalezi mozilla firefox: https://www.mozilla.org/ro/firefox/new/
:)

| Andreeush a răspuns:

Ti-ai instalat de curat un antivirus nou?
Mie nu imi mergea google chrome din cauza antivirusului.

| denisTiky a răspuns:

Paaai, nici nu ai nevoie de alte site-uri ((=/ Glumesc, incerca sa folosesti alt browser. Si eu am patit, nu mergeau o gramada de site-uri, si m-am enervat si am trecut pe alt browser. Dupa o perioada de timp am instalat din nou chrome si au mers toate site-urile. Habar nu am ce s-a intamplat in perioada aia de timp dar macar acum merge (=

| LetalShot a răspuns:

Folosesti Router sau internet prin cablu? Daca folosesti Router, incearca sa il schimbi, am avut o problema la fel (doar cu site-uri diferite) si am schimbat router-ul si a mers.
Dar mai intai ar fi mai bine sa instalezi alt browser, sa fii sigur, inainte sa dai bani pe un router nou.

| Xenoverse1 explică (pentru LetalShot):

Am fibra optica de la Digi.