| SERIALS a întrebat:

Am o problema cu Google drive, am 15 gb si mi se salveaza toate pozele din telefon, ocupa mult spatiu atat pe telefon cat si pe contul google, dupa incep a sterge si tot apar pozele din telefon si pe Google Drive, sunt satul sa tot sterg poze. Ce pot sa fac sa dezactivez functia asta ca sa nu imi salveze toate pozele de pe telefonul Huawei P20 Pro pe Google Drive?

1 răspuns:
| xXVranceaXx a răspuns:

Probabil că ai opțiunea de backup la telefon activată. Uită-te mai atent prin telefon ca să o găsești
Mult spor.