| fman27 a întrebat:

Am o problema cu imprimanta mea, atunci cand printez un document (o pagina) imi scoate 2 foi imprimanta. o foaie cu ce contine documentul si una alba. cum as putea rezolva asta?

Precizez ca am imprimanta PHASER 3117

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru a nu mai pati asa va trebui sa dai si numarul de copii, respectiv daca vrei numai una atunci scrii 1 la numarul de copii.
De asemenea s-ar putea ca documentul sa fie pe o pagina intreaga si sa intre si o alta pagina in continuare, vezi sa fie numai o pagina, daca atat are documentul. Succes si numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Nu este vorba de numarul de copii daca cea de-a doua coala este alba! Problema este din Word, cel mai probabil tu scrii pe o pagina, insa mai ai una goala, adica documentul word este format din 2 pg din care doar una e scrisa! Verifica asta inainte de printare. Daca totusi nu e asta, te sfatuiesc inainte sa printezi sa comanzi printarea paginii pe care ai scris ce te intereseaza sa scoti la imprimanta. Bafta