| mihai1mlpqaz a întrebat:

Am o problemă cu Instagram. Imi merge tot în afara de mesaje. Nu mi se încarcă inboxul. Uneori primesc mesaje doar in bara dar cand deschid conversația imi arata ca se încarcă, dar dupa ceva timp imi spune " cererea de conectare in retea a esuat". Am făcut tot ce am stiut, am dat restart la telefon, am reinstalat Instagramul, am instalat toate actualizările, nimic. Ce pot sa fac? Va rog ajutati-ma daca stiti ceva. Este de câteva zile așa.

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ai incercat sa te loghezi de pe un alt telefon să vezi daca situatia rămâne aceeasi?
Dacă știi sigur că n-ai trimis niciun mesaj compromițător, pe care cineva să-l fi raportat, din cauza continutului, atunci problema e de la site. Și trebuie să ai răbdare până când se va remedia problema.