| DenisaMaria288 a întrebat:

Am o problema cu Instagramul, când dau pe storyurile unei persoane, imi arata doar câteva secunde apoi se oprește ca și cum s ar incarca, aștept și nu se întâmpla nimic.Cum rezolv problema?

Răspuns Câştigător
| WRATH a răspuns:

Daca se inchide aplicatia dupa inseamna ca ori are nevoie de update sau o stergi o instalezi din nou.

2 răspunsuri:
| CodreanuC a răspuns:

Nu e nici o problema, povestile chiar tin cateva secunde laughing)happyhappy

| DenisaMaria288 explică (pentru CodreanuC):

Damn...Să zicem că vreau să mă uit la o poveste de 6 secunde, ma lasa să mă uit doar la 3 secunde din ea și după se oprește si îmi arată că sa incarca