| sasukeuchiha10 a întrebat:

Am o problemă cu internetul... Ledul de deasupra internetului de pe router este verde, dar pe PC imi apare calculatorul acela cu un triunghi galben cu semnul exclamării in el.Ce trebuie sa fac sa rezolv aceasta problema?

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Sterge reteaua si scrie inca odata key de la router de forma corecta
de asemenea vezi daca routerul foloseste proxy

| XxXsTyLLeXxX a răspuns:

Reseteaza routerul si configureazal iar de pe siteul oficial, depinde ce router ai, in nici un ca nu e de la data si ora

| sasukeuchiha10 explică (pentru XxXsTyLLeXxX):

Am facut asta dar nu s-a schimbat nimic, tot asa imi apare!

| Sabin123456 a răspuns:

Schimba data si ora calculatorului!