| tractoras a întrebat:

Am o problemă cu internetul pe calculator.Îmi apare ca sunt conectat dar când încerc să întru pe net îmi zice ca nu sunt conectat, asta în timp ce pe același wifi pot intră pe internet de pe tabletă laptop telefon....Inițial am crezut ca e de la antivirus.L-am șters și nimic... face la fel.Mă puteți ajuta va rog?

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Si mie imi mai face asa. Mai exista posibilitatea sa apara conectat wifiul dar sa nu mearga internerul. Asteapta pana maine si daca nu-si revine suna la cei de la care ai internetul si raporteaza problema.
O seara placuta!