| VlaDtz99 a întrebat:

Am o problema cu internetul. Sunt abonat la Rds. Cand ma conectez la router'ul wifi, de pe telefon, tableta sau laptop, imi arata ca sunt contectat. Cand deschid o pagina web, se incarca mult si imi scrie ca nu exista conexiune sau nu sunt conectat la retea. (la telefon sau tableta imi arata semnul ala in dreapta ca sunt conectat). Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| RaduLeo a răspuns:

Nu ai net. Suna la RDS si explica-le problema ta.
Bafta!

| bunelutu a răspuns:

Da click dreapta p icoana de internet de la laptop si apasa troubleshoot problems
si urmeaza pasii.
incearca sa resetezi router, incearca pe direct fa conexiune PPPoE si daca merge inseamna ca ruteru tau e defect sau nu l-ai instalat bine

| bDaniel a răspuns:

Suna la rcs-rds nu ai net le spui ce problema ai si poate te ajuta bafta!

| bya21bya a răspuns:

Delogheaza-te si apoi logheaza-te la loc si mie mi se intampla mereu.