| Nicholasatron a întrebat:

Am o problema cu laptop-ul meu. Nu imi mai merge internetul pe el și nu mi se mai deschide niciun program în afară de this pc.Ieri am jucat Lol câteva ore si ma gândeam ca are ceva procesorul. Ieri mergea perfect iar azi cand l-am deschis nu imi mergea wireless-ul și programele. Am windows 8.1 și nu merge nici action center. Ce problema am si cum as putea sa o rezolv, dau funda.

1 răspuns:
| GoldenKing a răspuns:

Nu are cum sa fie de la procesor.Incearca o reinstalare de Windows.