| vfb a întrebat:

Am o problema cu laptop-ul. Porneste, dar nu se deschide windows-ul. Nu stiu ce are. Este o problema de a laptop-ului sau a windows-ului?

5 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Pai ar trebui sa iti apara problema atunci cand deschizi laptopul.
Acolo scrie clar ce are. Nu gaseste windows, are erori windows sau nu detecteaza hard. etc

| valentin75 a răspuns:

Salut! Poate fi de la laptop sau de la windows, teoretic se pare ca ai o problema la windows. Intra in bios si vezi ce setari ai pe acolo. Vede hardul? Ce laptop este?

| NYK4u a răspuns:

Pai e posibil sa fie windows-ul, am avut aceasta problema, am fost la un service si m-a costat 100lei mi-a pus windows nou si mi-a curatat laptopul, acum e ca nou. o zi buna

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Problema este de la Hard-Disk. Am avut si eu aveiasi problema aum 2 luni si a trebuit sa il timit in servis am avut noroc ca eu inca mai aveam garantie la el.

| Seunggu a răspuns:

Problema este de la Hard-Disk sau Procesor. Am și eu un laptop de-al surorii mele și tot așa ii face. Are ceva laptopul cu siguranță happy