| Antonio_Marc_2002 a întrebat:

Am o problemă cu laptopul. Acesta nu se conectează la wifi și îmi arată o steluță. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Este 3 dimineata, la ora asta nu poti face nimic, doar sa mergi si sa dormi, ca-i mai important sa fii maine odihnit la scoala.
Vei vedea maine daca a revenit conexia!

3 răspunsuri:
| TheRealFantasy a răspuns:

Daca ai Windows 10, steluta apare la fiecare retea la care nu esti conectat, daca ai un router wi-fi si nu esti conectat la el atunci incearca sa dai un restart la router (de preferat din buton, nu doar scos din priza si pus iar).

| Antonio_Marc_2002 explică (pentru TheRealFantasy):

Scuze dar eu nu am router și vreau să fac hospot de pe telefon. Laptopul vede rețeaua dar nu se conectează. A mai incercat și cu alte telefoane și la fel.