| CrAzYAbOuTMuSiC a întrebat:

Am o problema cu laptopul, care apropo este un MSI CR640. De fiecare data cand vreau sa ma uit la un videoclip pe youtube sau sa ascult o melodie, mi se opreste sunetul. De obicei pun pauza si merge din nou dar numai pentru aproximativ 15-20 secunde si apoi iar se opreste. Sa fie oare o eroare de la Windows 7, asa cum am gasit peste tot unde am cautat? Am incercat si sa dau update la driver dar imi arata ca este actualizat pana la cea mai noua versiune deci stiu ca nu asta ar putea fi problema. Este nevoie de o placa de sunet noua sau de un driver pentru cea de acum?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa-ti instalezi/updatezi programele astea:
http://intimp.ro/jocuriaplicatii-ce-nu-merg/
Incearca sa-ti updatezi si orice driver gen driverul video la cea mai noua versiune, si incearca diverse browsere.
Daca nu functioneaza, cauta la cineva o placa audio pe usb vezi daca face la fel.

| albul96 a răspuns:

Am si eu acest laptop cel mai bine fa update la google chrome s-au instaleaza-l daca nu-l ai

| CrAzYAbOuTMuSiC explică (pentru albul96):

Am chrome-ul instalat si face la fel.