| Marya_Maria_1997_I9yL a întrebat:

Am o problema cu laptopul. De cateva zile mi.a expirat antivirusul si nu pot sa mai accesez site.uri web desi sunt conectata la internet.Nueste de la rds pentru ca daca bag cablu in calculator merge, dar in laptop nu merge. Si imi apare sa actualizez antivirusul dar nu merge pentru ca nu am conexiune la net.Am intrat si pe alte forumuri si tot nu stiu ce sa ii fac.L.am dezinstalat si tot nu merge.Va rog daca puteti sa ma ajutati.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu are nicio treaba expirarea antivirusului cu accesul la site-uri! Cheama pe cineva care se pricepe!

Ce ai dezinstalat?

| Marya_Maria_1997_I9yL explică (pentru K0sti):

Am rezolvat problema.Multumesc oricum!

| Marya_Maria_1997_I9yL explică (pentru K0sti):

Am rezolvat.Multumesc oricum!

| K0sti a răspuns (pentru Marya_Maria_1997_I9yL):

Nu ai pentru ce!