| Kyzz a întrebat:

Am o problema cu laptopul...deci cand intru in fifa 2007imi apare meniul merge bine dar cand vreau sa intru la un meci se restarteaza si imi apare ecranul albastru

la alte jocuri nu se intampla asa ceva(ex. gta sa, nfs mw, nfs world, mafia)

cum as putea rezolva problema de acasa?
Daca este nevoie de alte informati spuneti si reveniti la intrebarea mea peste o zi.va rog.am nevoie mare!

5 răspunsuri:
| FreakyFred a răspuns:

Am 3 sfaturi pentru tine:
1. daca vrei fotbal adevarat joaca fifa 2011
2.altadata sa nu mai cumperi laptopul de la primul rrom dubios din colt
3. daca nu imi vei respecta sfaturile... lasa-te si lasa-ne!

| Kyzz explică:

Am reinstalat si nimic... e proaspat reinstalat windowsu.virusi nu are

| Kyzz explică:

Deci wyd4ever. tu cred ca nu gandesti
Laptopul meu nu este luat de la orice rromlaughing
este un laptop fujitsu Siemens esprimo mobile v5535
si sfaturile tale nu sunt gandite chiar deloc.
un laptop nu costa 5 milioane sa il iei a doua zi dupa ce nu merge jocul
costa in jur de 15 milioane (+) si pe criza asta nu e chiar usor cu banii
Hai sictir!

| AlyNkO a răspuns:

Incearca sa il reinstaleziwinking

| mihairey a răspuns:

Mie mi se restarta cand intram pe mess...Am reinstalat windows si gata...vezi sa nu ai virusi in laptop scaneaza-l