| darkhell217 a întrebat:

Am o problema cu laptopul, il aprind si in 2 secunde se stinge care ar fi problema la el?

Răspuns Câştigător
| sakki a răspuns:

Problema ar fi sursa / procesorul eu zic ca e sursa la cum ai mentionat ca se manifesta!

10 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Pot fi mai multe cauze, recomandarea ar fi sa mergi la un service autorizat!
http://laptopnews.ro/service-laptop-reparatii-laptop

| K0sti a răspuns:

Ce laptop este, de cand il ai, chestia asta se intampla si cand e alimentat? Va e lene sa vorbiti, da vreti solutii!

| Hevnoraak a răspuns:

Multe,du-l la service.

| maryusmono a răspuns:

Windows-ul defect sau se supraincalzeste (cooler-ul nu functioneaza)

| UnCorpSanatos a răspuns:

Cel mai probabil 95% eu zic ca este sursa arsawinking

| Cuvântul1 a răspuns:

Poate ai primit ceva virus

| veryo70 a răspuns:

Se auto protejeaza de aceia se stinge. Posibil sa fie de la procesor care poate fi fulll de praf sau sa se fi incins foarte tare ori hardul sa fie duss.Iti recomand sa mergi la o firma specializata si ei te vor ajuta nu te consta mult.

| valerian94 a răspuns:

Daca ti se auto reseteaza inseamna ca placa de baza si procesorul sunt pe duca asa mi s-a intamplat si mie.Cel mai bine dul din timp la un service ca sa nu se arda.Bafta!

| DeadTheKid a răspuns:

Windowsul... cel mai probabil trebuie reinstalat

| K0sti a răspuns (pentru DeadTheKid):

Care windows frate, ca nici nu apuca sa intre in el. Omu spune ca se stinge in 2 secunde. Pana sa ajunga la windows mai este mult.