| Acvila149 a întrebat:

Am o problema cu laptopul ma scoate in desktop din orice joc iar cand intru in filme playerul se deselcteaza si apare bara de start jos. Se intampla la fiecare 2 min e super enervant nu poti face nimic totul se deselecteaza.plz help

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Daca tastatura si mouse-ul sunt bune (nu este vreo tasta blocata), atunci:
1 - Reinstaleaza driverul video, dupa care
2 - da defragmentare la partitia C:
3 - re-porneste laptopul.

5 răspunsuri:
| darkhell217 a răspuns:

Ai grija sa nu fie apasat butonul s-au blocat

| Acvila149 explică (pentru darkhell217):

Nu e nici un buton apasat happy

| darkhell217 a răspuns (pentru Acvila149):

Deschide notepad si stai acolo ceva minute vezi daca are vreo reactie sau daca scrie ceva

| Acvila149 explică (pentru darkhell217):

Ok incerc acum

| Eduard619 a răspuns:

Baga un sistem retore pe partitia unde ai instalata windows-ul cred ca o sa fie de folos.