| Allexisღ a întrebat:

Am o problema cu laptopul.Nu imi citeste Cd-urile.

Adica, nu pot sa fac un cd, ca scrie ca trebuie formatat, dar problema e ca nu imi apare casuta aceea care trebuie sa apara cand introduc cd-ul.

Cd-urile scrise le citeste, dar cele goale nu.

Help!
funditaaa

Răspuns Câştigător
| AndyIQ a răspuns:

Poate e o defectiune din interior trebuie sa aiba niste cabluri care pot iesii din componenta CD-romului, poti incerca sa verifici sau sa il duci la reparat.

1 răspuns:
| ionutz24_2810 a răspuns:

In primul rand cand bagi CD-ul, in my computer iti apare la CD RW sau DVD RW un new cd sau ceva? si inca o intrebare iti face autorun sau scrie direct ca trebuie formatat?