| Niku19 a întrebat:

Am o problema cu laptopul si anume: nu se mai poate incarca, ori e defect incarcatorul ori e de la sursa laptopului si vreau sa stiu daca se poate gasi un incarcator pentru laptop sau daca se poate schimba sursa lui. DAU FUNDAAAAAAAAAAAAAAA!

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Se poate gasi un incarcator original, se poate folosi unul universal sau se poate repara cel existent. In functie de ce defectiune are cel mai ieftin e fie repararea celui existent fie unul universal.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ai probat fara acumulator?

| Jipa95 a răspuns:

Este defect incarcatorul. Dar inainte de a-ti cumpara unul nou, iti recomand sa-l desfaci pe asta defect, si uita-te vezi daca s-a dezlipit vreun fir care da curentul mai departe.