| anonim_4396 a întrebat:

Am o problemă cu laptopul (WIN 10), i-am reinstalat S.O. din cauza unei probleme și îmi cerea să-i fac update, însă îmi dă eroare.Îmi arată în continuare "Your device is missing important security and quality fixes"
Cum pot rezolva problema?

2 răspunsuri:
| cosmin1324 a răspuns:

Trebuie sa iti actualizezi OS-ul din windows update.

| AlexMh a răspuns:

In prima faza da-i un restart, si mai incearca o reactualizare cand intri in windows. Daca nu iti reuseste, intra in C:\Windows\SoftwareDistribution, si sterge tot ce ai acolo, dupa care ii dai un restart, si dai update iar. Zi buna!