| adrian2021222 a întrebat:

Am o problema cu Leptop-ul
El merge, dar cand bag incarcator-ul in el se stinge si daca il scot se aprinde, stie cineva ce are?
dau funda.

1 răspuns:
| crysty1222 a răspuns:

Daca gasesti pe undeva un alt incarcator compatibil ai putea sa incerci si cu el sa vezi daca face la fel. Daca face la fel e posibil sa ai probleme cu mufa de incarcare din laptop sau cu alte circuite de pe placa de baza. Mai bine mergi cu el la un service, si cat mai repede ca sa nu se agraveze situatia.