| Rankup a întrebat:

Am o problema cu leptopul meu, deci am instalat windown 8.1 (inainte aveam endles os 3) problema e ca atunci cand intru pe 3dchip sa fac update-urile la placa video imi arata DIZPOZITIVUL NU EXISTA, care este problema? sau leptopul nu are placa video?

Răspuns Câştigător
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Incearca 3 dp net dar mai intai incearca cu asta sa-ti pui toate driverele la locul lor-driver_booster_setup.4.2.0.478

| Rankup explică (pentru BostanDaniel1974):

Am uitat sa zic dar leptopul e un notebook cu 4 gb ram si ca la jocuri gen league of legends are 03 fps...cam ciudat, ar trebui sa incerc sa pun la loc endles?

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru Rankup):

E binisor cu 4gb incerca booster si ai avantajul si la drivere pentru jocuri

| Rankup explică (pentru BostanDaniel1974):

Bun,aveam deja 3dp net pentru ca trebuia sa iau driverele de la placa video, dar nu are booster daca e poti sa explici pas cu pas, nu prea ma pricep la laptopuri

| Rankup explică (pentru BostanDaniel1974):

Bun deci am instalat driver booster si am facut...dar cam la fel si tot nu imi arata la 3dchip placa video

| Rankup explică (pentru BostanDaniel1974):

Gata,am rezolvat trebuia doar sa instalez windows 10, mersi oricum