| MoNsTeR a întrebat:

Am o problema cu logatul pe filebox. mi-am uitat parola i-am dat acolo la ai uitat userul sau parola si mi-a tr un link ca sa-mi scriu alta parola am scris-o sapoi am incercat sa ma loghez si imi scrie "
Ti-am trimis un mail pe adresa ta de e-mail de la yahoo.com.
Te rugam sa urmaresti procedura din email pentru a te putea loga pe FileBox."... dar NU am primit nici un email. ce sa fac? am incercat de vreo 2-3 ori dar nimicstraight face

2 răspunsuri:
| MoNsTeR explică:

Am verificat si la spam...si daca mi-a tr mailu cu linkul pentru reinitzializarea parolei iti dai seama ca l-am scris corect(ki mailu scris la inregistrare pe site).

| cristinela a răspuns:

La spam ai verificat? Sau nu ai scris adresa corecta de mail?