| AnaAna8 a întrebat:

Am o problema cu Magazin Play. În urma cu ceva timp m-am apucat sa șterg date din telefon ca sa mai eliberez memorie doar ca tem ca poate din greșeală am șters ceva deoarece îmi spune : Eroare la recuperarea informațiilor de pe server [RH-01]. Asta scrie atunci când intru și am încercat și de la setări sa intru darog nu îmi apare decât acest text și atat, în rest nu mai pot face nimic. Ce sa fac? Mă puteți ajuta?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salveaza-ti toate pozele si incearca sa ii dai un reset factory telefonului. SUCCES

| TheMadKing a răspuns:

F-ai un reset la datele din fabrica si va reveni totul la loc