| Xavicvm a întrebat:

Am o problema cu microfonul: cand inregistreaza el inregistreaza cu microfonul incorporat din laptop dar eu vreau sa inregistreze cu cel pe care l-am conectat in laptop. Va rog spuneti-mi ce trebuie sa fac, pe unde setez si ce setez.

Răspuns Câştigător
| InteractiV a răspuns:

Atunci cand inregistrezi, o sa iti apara acolo microfonul. Neaparat trebuie sa iti apara o fereastra in care scrie numele microfonului, acolo ai de ales. Alege de acolo nu microfonul incorporat care e setat, ci microfonul conectat de tine. Iti vei da seama cand vei alege de acolo, care e unul si care e altul. Salut, funda?

| Xavicvm explică (pentru InteractiV):

Cred caaaa am rezolvat problema... Cat de cat... E mai complicata treaba ca am un singur loc unde sa bag mufa si el crede ca sunt si casti bagate. Ma rog, ideea e ca o sa folosesc niste casti cu microfon si un adaptor pentru doua mufe. M-a ajutat si raspunsul tau. Iti dau funda!

1 răspuns: