| Danut3s20 a întrebat:

Am o problema cu netul.
Pentru inceput am net de la UPC optiunea de 20mb si am router. Faza e ca de ceva saptamani cand ma coenctez de pe laptop si am net prin wireless paginile mi se incarca instant.Dar la pc nu imi gaseste nici o pagina imi zice ceva de conectarea DNS si alea.Nu stiu sigur de la ce e dar un an sau mai mult am ma tot conectez de pe laptop la wireless si netu la pc merge perfect si la laptop la fel pana cand...nah.Rog seriozitate si nu gllume din astea gen, ai de la UPC si din astea schimbati netu etc... Funda! URGENT!

1 răspuns:
| Bogdy997 a răspuns:

Momentan stai pe laptop si cheama-ti un nene de la UPC sa rezolve baiu. Eu sunt la rds si cand am avut probleme cu netu si or fost foarte operativi. Eu am avut problema din cauza ca era cablul vechi (o parte nu mergea ca lumea) si pana nu am schimbat capatul (puteam eu sa tot fac pe chuck norris in informatica laughing ) nu o mers. Cel mai bine, nu te stresa si cheama unu care se pricepe de la compania lu UPC-istii astia a tai. big grin