| Razvan_8486 a întrebat:

Am o problema cu PC. Am avut un virus si mi-am reinstalat Windows-ul. Mi-am pus pe un stic toate fisierele de care aveam nevoie. Acum introduc acel stic dar imi apare ca este gol.Am incercat si cu alt stic si acela merge. Care este problema?

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Ai copiat datele incomplet su cu erori, sau fișierele sunt ascunse.De regulă în caz de virusare nu se reinstalează sistemul ci se devirusează, asta îi metoda ciobanului cibernetic.Succes

| lucyya a răspuns:

Problema este la stic ori nu ai pus folderele ori sticul tau nu mai merge dar ca sa fi sigur putei sa pui folderele si pe o patitie ca sa fi sigur :d