| GiurgiBogdan a întrebat:

Am o problema cu pc,astazi am cumparat un microfon nou, l-am bagat si nu imi merge, am umblat eu prin setari si la volume control (am si 3D Audio Configuration) am umblat si acolo, va rog sa imi spuneti ce si unde sa setez ca sa meraga, mersi.

2 răspunsuri:
| sdhashsah a răspuns:

Microfonul e bun, ai incercat si in spate pe placa de baza si pe front panel?

| GiurgiBogdan explică (pentru sdhashsah):

Am incercat in amn2 parti, eu am umblat acum cateva zile pe la setari, si acum nu stiu cum sa il fac la loc