| David_Silviu_2001 a întrebat:

Am o problema cu pc cand ma joc gta 5 imi da crash pc ul si imi scrie cu alb pe font albastru "sorry bla bla dont shot pc" si apare si un "sad" vreau sa spun ca am pc nou cu i5 7600k 16gb ram 2133 si gtx 1050ti si am problema asta doar in gta 5.

3 răspunsuri:
| Saske96 a răspuns:

Poate ii de la hard sau ssd altceva nu stiu ce poate cauza problema

| Superior a răspuns:

Blue Screen of the DEATH, asta e ceea ce primesti tu si e eroare de la PC, nu de la "gta 5" dar cred ca ti-ai dat seama oricum. De obicei e din vina unor lipse de drivere, dar diagonosticul ti-l scrie CHIAR ACOLO jos, la windows 10 cam asa arata https://www.google.ro/......ps?/search iar acolo unde e incercuit cu rosu apare numele de cod al problemei. Incearca sa-l identifici.

| xSega a răspuns:

Vezi ce scrie pe fontul ala albastru si o sa afli din ce cauză e