| MarKoop0018 a întrebat:

Am o problema cu PC-ul, am facut putina ordine printre cabluri, iar dupa ce am conectat toate cablurile la unitate si apoi l-am bagat in priza, unitatea s-a aprins singura, fara sa apas butonul POWER, iar monitorul nu se aprinde deloc, am deschis unitatea sa vad daca s-a ars ceva, dar nu s-a ars nimic, iar cand apas butonul POWER nu se stinge (trebuie sa-l scot din priza ca sa se stinga)
Ce este de facut? Il duc la reparat? Cumpar altu'?

1 răspuns:
| dreeionut a răspuns:

Daca posibilitatea sa imprumuti o sursa de la un prieteni sa verifici. cel mai sigur de la sursa e