| LargoWinci a întrebat:

Am o problema cu PC-ul. Cand dau sa-l deschid mi se restarteaza mereu. Nu apare nimic pe ecran sau ceva de genul. Apas pe buton, incepe sa se deschida si la un moment dat se restarteaza si incepe iar. (Ecranul e mereu negru)

2 răspunsuri:
| Hurdea_Darius_2000 a răspuns:

Poti sa te lamuresti de aceasta problema consultandu-te cu un informatician. Daca nu cunosti unul, intreaba-ti prietenii, sau suna la PC Garage. Trebuie sa faci ceva repede daca ai nevoie de PCul tau.

| Stoia_Eugen_1993 a răspuns:

Sufla unitatea de praf, sau cumpara niste pasta termoconductibila si pune intr procesor si cooler, s-a terminat acea pasta care mentine procesorul rece.Sau s-ar putea sa ai o placuta de ram sau sursa defecte.