| Stancu_Adrian_1989 a întrebat:

Am o problema cu pc-ul, îmi porneste 2-3 secunde, nu apare nimic pe ecran, când face bipul acela la unitate se oprește. Ce poate sa fie?

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Verifica condensatoare, procesoru, sursa

| Catabtr23 a răspuns:

Sursa ar trebui sa fie de vina, desfa-o si vezi daca nu a "pocnit" vreun condesator, sunt deasupra umflate. Condensatorul inmagazineaza energie, deodata ce unul strica, energia nu se inmagazineaza si apare fenomenul de "overload", fiind prea multa electricitate, ti se inchide.

| Stancu_Adrian_1989 explică:

Înainte sa se strice mia pornit. Lam pornit și după am făcut curat în el și după nu a mai mers, o sa încerc și ce mi-ați zis voi