| assasinu14 a întrebat:

Am o problema cu placa de Sunet sau driverul de la placa de sunet
Am instalat driverul de la placa de sunet Realtek HD si sunetul tot nu merge va rog sa ma ajutati. FUNDA

Răspuns Câştigător
| TripleMx a răspuns:

Sal.Da un clic dreapta pe My Computer/Propertis/Device Manager/
Si iti va aparea acolo multe chestii.Dai clic pe Sound si daca e un driver cu semnu asta! da clic dreapta pe el si dai ENABLE.

| assasinu14 explică (pentru TripleMx):

Este la Other Drivers ceva de gen Realtek HD audio bus cu semnul intrebarii si are doar install si uninstall cand dau install spune ca nu gaseste driverul

1 răspuns: