| Myr3ll1994 a întrebat:

Am o problema cu placa video (mai exact cu driverul placii video) cand incerc sa il instalez, dupa terminarea instalarii monitorul intra in stand by (se stinge) si nu mai pot face nimic doar daca il opresc si il pornesc din nou. Ce e de facut? cum sa instalez placa video?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ce placa, ce sistem de operare, ce configuratie hardware?

| RxTx a răspuns:

Daca esti din Bucuresti te astept cu el la mine la service si ti-l repar gratis

| popeasca a răspuns:

Nu il mai opri, monitorul se stinge de la instalarea driverului placii video. lasa sa se termine instalarea, si apoi dai restart la calculator.

| MaNNNNNNNiak a răspuns:

Driverul cand este instalat complet iti spune "restart nou / restart later. Dupa c pc se restarteaza merge si driverul. Daca nici asa nu merge ia-ti mai multe drivere si instaleazale pe toate pana merge unul. Eu nu stiu c driver ai u ca te-as fi ajuta sper ca si asa s t fi ajutat Mult noroc. ( Incearca sa duci pc la un profesionist )