| Johnny25 a întrebat:

Am o problemă cu rețeaua de internet wireless. Îmi funcționează pe telefon, însă nu și pe laptop (Asus, Windows 7). Nu o detectează pe laptop, nu găsește nimic. Am resetat atât sistemul wireless, cât și laptopul. Care ar putea fi problema?

4 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Nu stiu daca wireless-ul are vreo problema dar tu ai sigur una daca repeti aceeasi intrebare in 7 zile de 8 ori si nici macar nu te ostenesti sa citesti ce ti se scrie ca sa dai cateva detalii pentru a putea primi un raspuns util.

In concluzie, du-te cu laptop-ul la service pentru ca nu intelegi lucruri elementare despre raportarea corecta a unei probleme.

| Johnny25 explică (pentru flixbuster):

Am citit răspunsurile. Nu mi-au fost de folos cu nimic. Aș prefera să nu răspunzi dacă dai răspunsuri eronate.

| andrefrancais a răspuns:

Incearca sa descarci 3dpchip sau 3dpnet si iti descarci driverele.
Nu recomand Asus! eu raman la DELL!

| flixbuster a răspuns (pentru andrefrancais):

Serios? Uite, eu recomand ASUS. Si Dell. Si Lenovo, HP, Acer. Recomand pana si nJoy.