| Johnny25 a întrebat:

Am o problemă cu rețeaua mea de internet wireless. Îmi funcționează pe telefon, însă nu și pe laptop. Nu o detectează pe laptop, nu o găsește... Care ar putea fi problema?

5 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Mergea pana acum pe laptop? Ai schimbat ceva de curand ( drivere, componente noi, programe noi, etc. ).

| Johnny25 explică (pentru PainTech):

Mergea. Nu am schimbat nimic.

| PainTech a răspuns:

Alte retele merg de pe laptop? Daca faci hotspot de pe telefon te poti conecta cu laptopul la reteaua creata?

| sorin_6068 a răspuns:

Activează wi fi-ul pe laptop vezi ca trebuie sa aibă un buton special pentru asta pe lateral sau pe tastatura

| Stincker3043 a răspuns:

Instaleaza driver-ul la placa de retea, intra in Control Panel si verifiva care drivere nu sunt instalate. Gasesti si unele tutoriale pe YouTube.