| razvi99 a întrebat:

Am o problema cu routerul...e tp-link..si na mergea bine pana ieri seara cand nu a mers internetu...acum merge doar ca nu cu semnal full ci cu doua trei liniute...care e problema si cum se poate remedia? setup iar?

1 răspuns:
| Stefan_Stoenoiu_1993 a răspuns:

Ai luat virusi, ca si mie mi s-a intamplat, vorbeste cu aia de la care ai tu netu sa til faca, si daca til face cu bani si nu til face gratis, intreaba pe cineva de se pricepe, sper ca te-am ajutat