| SiberGamerHD a întrebat:

Am o problema cu skype-ul, cand sunt intr-o convorbire la anumite intervale de timp se intrerupe si tot continua asa de vreo 3 zile si nu stiu ce ii pot face.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstalarea programului skype, daca nu functioneaza asa, incearca ori cu alta versiune putin mai veche, ori daca nu, incearca sa vezi daca placa de retea este in regula, adica sa nu se deconecteze internetul in timpul convorbirilor.

| SiberGamerHD explică (pentru anonim_4396):

Netul nu se deconecteaza, si am skype-ul pe telefon am uitat sa mentionez

| anonim_4396 a răspuns (pentru SiberGamerHD):

Eu am impresia ca trebuia sa ghicesc in stele fara nici un fel de gluma.
Dezinstaleaza si instaleaza iar aplicatia skype pentru mobil, daca nu functioneaza, reporteaza-le problema pe email-ul de il pun la dispozitie, spune-i ca ti se inchide brusc, modelul de telefon. Sunt putin cam instabile aplicatile pe Android/ios si tot asa, va mai dura ceva timp pana va fi cat de cat ok. Nu merg ele foarte bine pe pc, daramite pe telefon.

| SiberGamerHD explică (pentru anonim_4396):

Care este e-mailul lor?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SiberGamerHD):

Skypeuploader@googlemail.com