| nicunicu3 a întrebat:

Am o problema cu snap-ul cand pun parola zice Ups, a intervenit o problema incearca mai tarziu.Si cand vreau sa fac un cont nou cand pun parola tot asta zice este de la snep sau de la mine? Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Fiorella00 a răspuns:

Încerca să dezinstalezi aplicația iar apoi să o instalezi din nou, snapchat are des probleme din astea în server, și mie mi se întâmplă.

3 răspunsuri:
| diNNozo a răspuns:

Reseteaza telefonul iar daca nu functioneaza scoate router-ul din priza si daca problema insista reinstealza aplicatia.

| nicunicu3 explică (pentru diNNozo):

Multumesc si tie, raspunde la alta intrebare de a ta sa te premiez si pe tine.

| diNNozo a răspuns (pentru nicunicu3):

Stai linistit. nu e nevoie!