| anon2367534564396 a întrebat:

Am o problema cu sonorul...de cate ori deschid o melodia cu Winamp sau B. S. Player se aude cu intreruperi...ma poate ajuta cineva sa rezolv problema asta?

8 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Verifica placa de sunet s driverele de la ea, verifica cati rami si cat procesor se utilizeaza cand asculti muzica (intra in task manager si vezi ) daca proesorul e 100 % pentru mult timp sau daca se consuma mai mult de 512 ram e posibil sa ai vreun proces ceva sau un virus care mananca resussele alea si de aia nu merge winamp-ul bine. Daca nu incearca sa schimbi playerul eventual sa folosesti alt player.

| cosmon a răspuns:

Ciudat vezi sa nu ai probleme cu hardul sau cu sistemuld e operare, cunosc pe cineva care patea la fel si avea ceva defect la hard. incearca totusi sa folosesti alt player sau sa reinstalezi sistemul de operare si poate problema nu mai persista.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Verifica sa vezi daca nu ai un joc, program sau mai stiu eu ce deschis, trebuie doar sa fie Winamp sau BSPlayer deschis, atat.

| anon2367534564396 explică:

Pai am 1 gb pe ram...

| anon2367534564396 explică:

@cosmon: Utilizarea cpu este de 3-7% iar memoria utilizata este 546 din 3939M cand folosesc Winampul

| p0wer a răspuns:

Nu e e adevarat eu ma joc si las winampu deschis si nu se aude nici o intrerupere si la fel cu bsplayeru, ai o problema la rami, ori ii ai prea mici, ori ai ceva la placutza de rami

| p0wer a răspuns:

Intra in task manager (CTRL+ALT_DELETE) si dai la performance si vezi la cpu usage cat la % consuma, e posibil sa ai programe instalate care consuma multe resurse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vb