| paulpaul25 a întrebat:

Am o problema cu sunetul la calculator dupa ce mi-am reinstalat windows-ul mai exact nu am deloc sunet.Cand intru la Device Manager si dau Multimedia Audio Controller si incerc sa il instalez imi zice ca nu gaseste driverul si daca stiu unde este amplasat, sau daca am cd-ul si problema este ca eu nu il am. Ce pot face? Dau fundita pentru cine ma poate ajuta!

1 răspuns:
| DavidSergiu a răspuns:

Problema asta o am si eu de fiecare data cand schimb windows-ul trebuie sati instalezi driverul de sunet il poti lua de pe internet