| DutuLike a întrebat:

Am o problema cu sunetul la PC.Deci cand pornesc PC-ul merge sunetul vreo 15-30 min, apoi nu mai merge deloc.Am descarcat driverul de sunet si tot nu merge.Ce trebuie sa fac ca sa mearga sunetul?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai multe detalii te rog: ce tip de placa audio ai, eventual ce sistem de operare și câteva detalii despre partea hardware, configurație.
În ce condiții dispare sunetul [pornești o anumită aplicație, setare, etc]?
La câte detalii ai dat aș spune să încerci driverul original, apoi pe cel mai nou. [după ce revii cu detalii, îți pot exprima o constatare]

| DutuLike explică (pentru anonim_4396):

Placa audio:Realtek AC97 Audio
Sistem de operare:Windows